تقویت مینای دندان
تقویت مینای دندان با 11 روش آسان
دسامبر 28, 2022
درمان درد پوسیدگی وسوراخ شدن دندان
درمان درد پوسیدگی وسوراخ شدن دندان
ژانویه 10, 2023
تقویت مینای دندان
تقویت مینای دندان با 11 روش آسان
دسامبر 28, 2022
درمان درد پوسیدگی وسوراخ شدن دندان
درمان درد پوسیدگی وسوراخ شدن دندان
ژانویه 10, 2023
نمایش همه

دندانپزشکی زیبایی | خدمات تخصصی در کلینیک تهران

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی چیست؟

دندانپزشکی زیبایی (Cosmetic Dentistry) به مسائل زیبایی می‌پردازد که به موجب آن فرد دارای دندان های زیبا، بدون لکه و شفاف است. در واقع دندانپزشک می­کوشد که نقص های دندانی را برطرف کرده و موجب افزایش اعتماد به نفس در بیماران گردد. به طور کلی کارهایی که توسط دندانپزشک زیبایی انجام می شود عبارت است از :

 • از بین بردن لکه های ثابت دندان و شفاف کردن آنها
 • صاف و هم­ردیف کردن دندان ها
 • تغییر شکل دندان ها و نرمال کردن آنها
 • سفید کردن و روشن کردن دندان ها
 • استفاده از روکش دندان
 • پل های دندانی (بریج)
 • پرکردن دندان با مواد سفید

با استفاده از دندانپزشکی زیبایی، حتی کوچکترین تغییرات می تواند ظاهری کاملاً جدید به لبخند شما ببخشد و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. با پیشرفت علم در حوزه دندانپزشکی زیبایی، بیماران زیادی می توانند به لبخندی زیبا یا لبخند هالیوودی که همیشه خواستار آن بودند، دست یابند. دندانپزشکان زیبایی به افراد کمک می کنند تا لبخند و ظاهر دندان های خود را بهبود بخشند. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد، انتخاب دندانپزشک با تجربه برای انجام هر گونه درمان و عمل های زیبایی است. چرا که تجربه دندانپزشک می تواند در ارائه خدمات بهتر موثر باشد.


درمان زیبایی دندان چیست؟


تعداد زیادی از درمان‌های دندانپزشکی زیبایی وجود دارد که باعث رفع نگرانی شما میشود و زیبایی دوچندانی به لبخندتان میبخشد.

درمان زیبایی دندان شامل موارد زیر است:

 • روکش های دندان
 • باندینگ دندان
 • ایمپلنت های دندانی
 • پل های دندانی
 • تاج دندان / کلاهک دندان
 • ارتودنسی و اینویزیلاین
 • سفید کردن دندان
 • پر کردن دندان سفید

در حالی که درمان های مختلفی وجود دارد که می تواند لبخند شما را بهبود بخشد، مشورت با دندانپزشک اهمیت ویژه ای دارد و بهترین گزینه درمانی را با توجه به نیازها و بودجه شخصی به شما پیشنهاد میدهد.

هزینه دندانپزشکی زیبایی چقدر است؟

قیمت دندانپزشکی زیبایی بستگی به نوع درمان و عمل زیبایی دارد. برخی از درمان ها دارای هزینه های بیشتری هستند. سایر عواملی که بر هزینه درمان زیبایی دندان تاثیر می گذارد ممکن است شامل وضعیت فرد، وضعیت دندان ها، نوع درمان زیبایی، مواد و تکنیک به کار برده شده و … باشد. برای اطلاع دقیق از لیست قیمت ها، می توان پس از مراجعه به دندانپزشک و تعیین نوع درمان، لیست ها قیمت ها را دریافت کرد.

انواع درمان های دندانپزشکی زیبایی

درمان و روش باندینگ دندان

باندینگ دندان که از روش های معمول دندانپزشکی زیبایی است، برای رفع نواقص کوچک روی دندان عالی است. این روش بیشتر برای پر کردن شکاف ها، ترمیم تراشه ها و پوشاندن لکه های موجود روی دندان استفاده می شود. در این روش یک پوشش نازک از رزین کامپوزیت روی دندان قرار می گیرد. سپس رزین فرم­دهی می شود تا متناسب با رنگ و شکل دندان بیمار گردد. این روش سریع، مقرون به صرفه و ساده برای بیمارانی که عیوب جزئی روی دندان خود دارند و در صدد برطرف کردن آن هستند، بسیار مناسب است. زمان اجرای این درمان می تواند بین سی دقیقه تا یک ساعت باشد. این روش معمولا سریع و ساده بوده و شامل این مراحل است :

1. یک جلسه مشاوره دندانپزشکی زیبایی که در آن برای بحث در مورد گزینه های درمانی موجود و اهداف درمان برنامه ریزی می شود. همچنین دندانپزشک کمک می کند رزین کامپوزیت مناسب دندان بیمار انتخاب گردد.

2.  در مرحله بعد، دندانپزشک سطح دندان  را کمی خراش می دهد. پس از اینکه سطح دندان زبر شد، دندانپزشک دندان بیمار را با یک مایع حالت دهنده می پوشاند که به چسبیدن رزین به دندان کمک می کند.

3. دندانپزشک قبل از اینکه مواد باندینگ را با لیزر یا اشعه ماوراء بنفش روی دندان ها سفت و محکم کند، رزین همرنگ دندان را قالب زده و روی دندان قرار می دهد.

4. پس از سفت شدن، دندانپزشک رزین را اصلاح می کند، شکل می دهد و صیقل می دهد تا زمانی که کاملا بر دندان ها منطبق شود.

روش لمینت دندانی و درمان های مرتبط

استفاده از لمینت های دندانی یکی دیگر از روش های دندانپزشکی زیبایی است که برای ترمیم تراشه‌ها و ترک‌های دندانی مناسب است. همچنین برای کمک به بیمارانی که دندان‌های طبیعی زرد یا خاکستری دارند برای ایجاد لبخند سفید مناسب هستند. به طور عمده دو نوع روکش دندان وجود دارد: ونیرهای کامپوزیتی و لمینت سرامیکی. برای هر دو، یک پوشش نازک و سفارشی روی دندان قرار داده می شوند که موجب زیاتر شدن و طبیعی شدن لبخند می گردد. روکش ها نه تنها ظاهر دندان ها را بهبود می بخشند، بلکه به قوی تر شدن و محافظت بهتر آنها نیز کمک می کنند.

فواید استفاده از روکش دندان عبارت است از :

 • بهبود عزت نفس
 • افزایش اعتماد به نفس
 • راه حل دائمی برای از بین بردن نقص های دندانی
 • ترمیم دندان با روش ساده و کم هزینه
 • داشتن لبخند طبیعی
 • درمان بدون درد.
لمینت و دندانپزشکی زیبایی
لمینت دندان

مراحل درمان لمینت دندان

این روش ممکن است شامل موارد زیر باشد:

1. تشخیص: ابتدا باید با دندانپزشک خود در مورد نتیجه دلخواه خود و گزینه های درمانی موجود صحبت کنید. در طول قرار ملاقات، دندانپزشک ممکن است با اشعه ایکس از دهان و دندان شما برای کسب اطلاعات بیشتر عکسبرداری کند.

این مطلب را از دست ندهید!
لبخند هالیوودی: راهنمای کامل هر آنچه که باید بدانید!

2. آماده سازی: دندانپزشک در جلسه بعدی، حدود ½ میلیمتر از مینای دندان شما را کوتاه می کند. برای کاهش درد میتوان  از بی حسی های موضعی استفاده کرد. سپس از از دندان های شما قالب گیری می شود.

3. ایجاد: ساخت قالب  و دریافت روکش های جدید ممکن است بین 2 تا 4 هفته طول بکشد. در این زمان می توانید با استفاده از قالب های موقف کارهای روزانه مثل صحبت کردن و غذا خوردن با احتیاط انجام دهید.

4. قرار دادن باندینگ: دندانپزشک زیبایی دندان را با تمیز کردن و صیقل دادن برای دریافت روکش آماده می کند. زبر کردن سطح دندان به تقویت پیوند بین دندان و قالب کمک می کند.

5. جایگذاری: دندانپزشک زیبایی قبل از قرار دادن روکش روی دندان سیمان مخصوصی را روی روکش قرار می دهد. هنگامی که روکش در موقعیت صحیح قرار گرفت، فوتو پلیمریزه می شود. این کار با پرتو نور خاصی انجام می شود که مواد شیمیایی موجود در سیمان را فعال می کند و باعث سخت و سفت شدن سریع آن می گردد. این کار موجب چسبندگی شدید روکش به دندان می شود.

لمینت دندان
روش لمینت دندان

 روش بریج های دندانی و درمان های مرتبط

بریج دندانی یک وسیله مصنوعی است که بر روی دندان ها قرار می گیرد تا شکاف ایجاد شده توسط یک یا چند دندان از دست رفته را پر و لبخندی زیبا ایجاد کند. سه نوع اصلی بریج دندان شامل بریج های سنتی، کنسولی و رزین باندی یا مریلند می باشد. انتخاب نوع بریچ معمولا توسط دندانپزشکی زیبایی انجام می شود. اینکه فرد می تواند از بریج استفاده کند و یا کاندید مناسبی برای آن است، به عوامل زیر بستگی دارد : سلامت دندان، تراکم استخوان فک و انتخاب خود فرد.

مراحل درمان بریج دندان

روش بریج دندان از جمله درمان های دندانپزشکی زیبایی است که مراحل آن به قرار زیر است :

بریج دندان
بریج دندان

1. دندانپزشک با تغییر شکل دندان ها، دندان های دارای شکاف را برای درمان بریج آماده می کند. بدین ترتیب فضای مناسب برای قرار دادن پل یا بریج بر روی دندان ایجاد می شود.

2. دندانپزشک سپس از دندان های فرد قالب می گیرد تا از تناسب کامل دندان و بریج اطمینان حاصل کند. سپس برای ایجاد بریج قالب ها به آزمایشگاه منتقل می شود.

3. در این مدت، دندانپزشک یک پل موقت برای پوشیدن دندان ها ایجاد می کند.

4. هنگامی که بریج ساخته شد، دندانپزشک بریج را به گونه ای تنظیم می کند که کاملا مناسب دندان ها باشد و شکاف ها را پر کند. ممکن است لازم باشد چندین بار به دندانپزشک مراجعه شود تا تناسب و بایت صحیح دندان و فک ایجاد گردد.

5. اگر بریج استفاده شده یک پل ثابت است، ممکن است به طور موقت قبل از فیکس کردن آن بر روی دندان، به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار گیرد تا از راحت بودن آن در دهان فرد اطمینان حاصل شود. همچنین دندانپزشک زیبایی عوامل خاصی مانند سلامت دندان‌های اطراف و لثه‌ها را قبل از تعیین تعداد دندان‌هایی که باید تعویض شوند، در نظر می‌گیرد.

روش بریج دندانی
روش بریج دندانی

تاج دندان یا کروان

تاج دندان یا کروان نیز یکی دیگر از روش های درمانی دندانپزشکی زیبایی است که به طور کلی می تواند لبخند شما را تنها در دو بار مراجعه به دندانپزشک زیباتر کند. اگر شما نیاز به اصلاح دندان های شکسته، ترک خورده و فرسوده دارید یا دندان های دچار تغییر رنگ و شکل شده است، این روش می تواند دندان های شما را بازیابی و زیبا کند. این روش ساده برای بیمارانی است که به دنبال بازگرداندن شکل، اندازه و استحکام دندان های خود هستند، مناسب است.

جنس روکش ها استفاده شده در این روش دندانپزشکی زیبایی شامل مواد مختلفی مانند فلز، چینی ذوب شده به فلز، رزین و سرامیک است که بسته به نیاز و بودجه بیمار استفاده می شوند. مزیت اصلی تاج های دندان ایجاد زیبایی در لبخند و دندان است. روکش‌های دندانی ظاهر دندان‌های را بهبود می‌بخشند و به شما کمک می‌کنند در لبخند خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

تاج دندان
تاج دندان

تاج دندان معمولاً با  دو بار مراجعه به دندانپزشکی زیبایی بر روی دندان ها قرار می گیرد. در جلسه اول معاینه دندان توسط دندانپزشک صورت می گیرد. مراحل ایجاد روکش دندان به صورت زیر است :

1. بررسی استحکام دندان برای حمایت از روکش. دندانپزشک ممکن است نیاز داشته باشد دندان را پر کند تا بتواند به درستی تاج را روی آن قرار دهد.

2.  ایجاد قالب از دندان و ارسال آن به آزمایشگاه برای تهیه روکش مناسب. در این حالت دندان تراشیده می شود تا قالب گیری به صورت صحیح انجام شود. تا آماده شدن قالب اصلی از یک قالب موقت بر روی دندان استفاده می شود. هنگامی که تاج دائمی آماده شد، دندانپزشک با استفاده از یک چسب دائمی، قالب را بر روی دندان قرار داده و محکم می کند.

روش تاج دندان
روش تاج دندان

 روش سفید کردن دندان

سفید کردن دندان یک روش دندانپزشکی زیبایی است که با از بین بردن لکه ها و تغییر رنگ، به روشن شدن دندان ها کمک می کند. تمام محصولات سفید کننده دندان حاوی پراکسید به عنوان ماده فعال هستند، یا دارای مواد دیگری مانند پراکسید کاربامید (CP) یا پراکسید هیدروژن هستند. سفید کردن دندان به صورت خودسرانه می تواند خطرناک باشد و ممکن است ماه ها طول بکشد تا نتایج  آن را ببینید. سفید کردن دندان ها به صورت حرفه ای و توسط دندانپزشکی زیبایی  نتایج سریع تر و بهتری ارائه می دهد.

این روش ایمن و اثبات شده برای بیمارانی که به دنبال روشن کردن دندان و لبخند خود هستند عالی است. اگر دندان‌های شما به دلیل مصرف بیش از حد قهوه یا چای، درخشش خود را از دست داده باشند، دندانپزشکی زیبایی می‌تواند با استفاده از روش های علمی، دندان های شما را سفید کرده و بهترین نتیجه را در سریع ترین زمان به شما ارائه دهد.

سفید کردن دندان

روش های مختلف سفید کردن دندان

درمان سفید کردن دندان معمولاً با مشاوره با دندانپزشک شروع می شود و بیمار می تواند در مورد نتایج مورد انتظار خود با پزشک مشورت کند. محصولاتی که برای دندانپزشکی زیبایی در منزل تهیه می شوند، محبوب ترین روش سفید کردن دندان هستند. روش های خانگی سفید کردن که دندان توسط دندانپزشک  تجویز می شود، معمولاً بین 3 تا 4 هفته طول می کشد. در این روش یک سینی یا قالب حاوی مواد سفید کننده روی دندان ها قرار می گیرد تا با گذشت زمان دندان ها تغییر رنگ پیدا کنند.

این مطلب را از دست ندهید!
کانتورینگ دندان (تراشیدن مینای دندان) چیست؟

روش دیگر سفید کردن که سریعتر است و معمولا یک تا سه ساعت طول می کشد، در مطب و توسط خود دندانپزشک زیبایی انجام می شود.در این روش دندانپزشک قبل از شروع درمان سفید کننده، یک محافظ لاستیکی یا ژل را روی لثه ها قرار می دهد. این کار از لثه ها و سایر بافت های نرم در برابر اثرات سفید کننده محافظت می کند. سپس محصول سفید کننده را روی دندان ها اعمال می کنند. با توجه به محصول مورد استفاده، این درمان می تواند بین یک تا سه ساعت طول بکشد.

سفید کردن دندان با لیزر

سفید کردن دندان با لیزر یک روش زیبایی دندانپزشکی است، که در کلینیک دندانپزشکی توسط یک متخصص دندانپزشکی انجام شود.

این روش شامل استفاده از ژل سفید کننده غلیظ و لیزر برای گرم کردن آن است. لیزر مواد شیمیایی موجود در ژل را فعال می کند که به سرعت دندان های شما را سفید می کند. نتایج قابل توجه و سریع تنها در یک جلسه و عدم آسیب به بافت نرم لثه از مزایای این روش نسبت به روش سنتی دندانپزشکی است.

در کلینیک دندانپزشکی دکتر حاکم زاده سفید کردن دندان بوسیله لیزر انجام میشود.

روش سفید کردن دندان
روش سفید کردن دندان

درمان و روش پرکردن دندان سفید

پرکردن دندان یکی از رایج ترین درمان های دندانپزشکی زیبایی است، اما بیماران اغلب از اینکه پرکردگی هایشان هنگام لبخند زدن، خندیدن و صحبت کردن دیده می شود، ناراضی هستند. برای رفع این مشکل از پر کردن دندان با مواد پرکننده سفید استفاده می شود. این پرکننده‌ها که برای مطابقت با رنگ دندان طبیعی طراحی شده‌اند، به ترمیم دندان کمک می‌کنند و در عین حال تا حد امکان از دیده شدن دندان های پرکرده جلوگیری می کنند.

پر کردن دندان با مواد سفید
پر کردن دندان با مواد سفید

پروسه پرکردن دندان با مواد سفید که به آن پر کردن کامپوزیت نیز گفته می‌شود، می‌تواند بیشتر از سایر انواع پر کردن دندان طول بکشد. دلیل این امر این است که باید پوسیدگی دندان باید به طور کامل برداشته شود. هنگامی که پوسیدگی از بین رفت، دندانپزشک ابتدا یک چسب و سپس چندین لایه نازک از کامپوزیت همرنگ دندان را بر روی دندان مورد نظر اعمال می کند. سپس مواد پر شده به مدت کمتر از یک دقیقه با نور مخصوص از نظر شیمیایی سفت یا سخت می شوند.

روش پر کردن دندان سفید
روش پر کردن دندان سفید

ایمپلنت دندان

ایمپلنت های دندانی برای جایگزینی دندانهای از دست رفته یا به شدت پوسیده شده مناسب است. درمان با ایمپلنت ها جایگزین بسیار خوبی برای دندان مصنوعی هستند و یکی از طبیعی ترین گزینه های ترمیم به شمار می روند. ایمپلنت یک لنگر فلزی است که به عنوان ریشه دندان درون استخوان فک قرار می گیرد. این ایمپلنت ها از فلزات سازگار با بدن مانند تیتانیوم ساخته شده اند و سال های زیادی است که به عنوان یکی از روش های ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از این ریشه های مصنوعی در استخوان فک، استفاده از سایر روش ها مانند بریج، روکش، تاج دندانی و … را فراهم می کنند. ایمپلنت های دندانی را می توان برای جایگزینی یک دندان یا چند دندان یا برای حمایت از پروتزهای جزئی یا کامل استفاده کرد. ایمپلنت‌ها و تاج‌ها در داخل دهان به طور دائم قرار می گیرند و برای نگه داشتن آن‌ها به هیچ چسبی نیاز نیست.

ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان

 مراحل درمان ایمپلنت دندان

پروسه ایمپلنت دندان از ابتدا تا پایان ممکن است چندین ماه طول بکشد. مهم است که با یک مشاوره با دندانپزشک شروع شود تا دندانپزشک زیبایی تشخیص دهد که شما کاندیدای خوبی برای این درمان هستید یا خیر.

1. دندانپزشک قبل از قرار دادن یک پیچ، ایمپلنت را با جراحی وارد فک می کند. ممکن است بین 3 تا 6 ماه طول بکشد تا ایمپلنت با استخوان فک ترکیب شود.

2. در جلسه بعدی، ابزاری به نام پست به ایمپلنت متصل می شود. هنگامی که بافت لثه در اطراف پست التیام یافت، هم ایمپلنت و هم پست به عنوان پایه ای برای دندان جدید عمل می کنند.

3. در نهایت دندانپزشک تاج دندان را به پست ایمپلنت متصل می کند. پزشک با در نظر گرفتن فاکتور هایی مانند اندازه، شکل و رنگ، روکشی درست می کند که مناسب دندان های طبیعی باشد و با قرار دادن تاج و  روکش بر روی پایه ایمپلنت، شکل و ظاهر ایمپلنت مشابه یک دندان طبیعی می شود که دارای استحکام مناسبی است.

روش کاشت ایمپلنت دندان
روش کاشت ایمپلنت دندان

مدت زمان بهبودی برای درمان های زیبایی دندان چقدر است؟

برای اکثر درمان‌های دندانپزشکی زیبایی، بیماران می‌توانند بلافاصله پس از درمان – اغلب در همان روز – به کار و فعالیت‌های عادی خود ادامه دهند. اگر بیمار تحت بی حسی موضعی درمان زیبایی را  دریافت کرده باشد، ممکن است نیاز باشد همان روز تحت مراقبت در منزل و استراحت قرار گیرد. بسته به نوع درمان معمولا نیاز به کمی استراحت می باشد. به طور کلی برای یک هفته بعد از درمان، ممکن است در ابتدا کمی حساسیت دندانی ایجاد شود و نیاز باشد از نوشیدنی‌ها و غذاهای بسیار گرم یا سرد خودداری گردد.

این مطلب را از دست ندهید!
چه تعداد لمینت دندان برای من نیاز است؟

مزایای دندانپزشکی زیبایی چیست؟

علاوه بر افزایش اعتماد به نفس، مزایای اصلی دندانپزشکی زیبایی عبارتند از:

 • بهبود اشتها: اگر دندان های فرد نامرتب، ترک خورده، پوسیده یا از دست رفته باشد، ممکن است غذا خوردن را برای فرد دشوار یا دردناک کند. پس از درمان دندانپزشکی زیبایی، فرد مجددا می تواند بدون درد غذا خوردن را تجربه کند.
 • تسکین سردرد: نامرتبی دندان ها می تواند باعث سردرد شود، اما این درد را می توان با درمان مناسب دندانپزشکی کاهش داد.
 • پیشگیری: برخی از درمان های زیبایی دندان، مانند باندینگ، می تواند سلامت دندان ها را تقویت کرده و به جلوگیری از مشکلات دندانی در آینده کمک کند.
 • جوان تر به نظر برسید: مسائل زیبایی دندان، مانند تغییر رنگ و فرسایش دندان، می تواند به دندان آسیب برساند و فرد را به میزان قابل توجهی مسن تر نشان دهد. دندانپزشکی زیبایی می تواند این مشکلات را برطرف کند و به نوبه خود به فرد کمک کند تا جوان تر به نظر برسد.
 • لبخند کامل: دندانپزشکی زیبایی می تواند مسائل زیبایی مانند لکه ها، ترک ها و شکاف ها را اصلاح کند. با درمان مناسب، در نهایت می توان لبخندی را که همیشه خواستار آن بودید، داشته باشید.

خطرات بالقوه دندانپزشکی زیبایی چیست؟

ممکن است در ابتدا علائم موقتی مانند تورم، خستگی، ناراحتی و حساسیت دندان را تجربه کنید. مانند دندان های معمولی، ونیرهای چینی ممکن است در اثر ضربه یا آسیب ترک بردارند. اگر این اتفاق بیفتد دندانپزشک می تواند به سادگی روکش را ترمیم کند. سفید کردن و باندینگ دندان نیز ممکن است به مرور زمان تغییر رنگ دهد.

اگر به طور مکرر سیگار بکشید یا مایعات تیره مانند شراب و قهوه بنوشید، تأثیر درمان ها کاهش می یابد و نیاز به ترمیم مجدد می باشد. بنابراین گرچه دندانپزشکی زیبایی به زیباتر شدن دندان ها کمک می کند، اما نیاز است که مراقبت های لازم برای حفظ آنها نیز به عمل آید تا عمر هر کدام از درمان ها و روش های افزایش پیدا کند.

تفاوت بین باندینگ دندان و لمینت چیست؟

دو روش جزیی از دندانپزشکی زیبایی هستند و کاربرد مشابه دارند، اما در عمل تفاوت هایی دارند که عبارت است از : 

لمینت های دندان

 • دائمی
 • در آزمایشگاه ساخته می شود
 • بیش از 10 تا 25 سال ماندگاری دارد

باندینگ دندان

 • برگشت پذیر
 • در آزمایشگاه ساخته نشده است
 • باندینگ توسط دندانپزشک در داخل دهان قرار می گیرد و سپس با مته به آن شکل می دهد
 • 5-10 سال ماندگاری دارد
 • بیشتر از لمینت ها تعویض می شود
 • بیشتر از لمینت ها در معرض تغییر رنگ هستند

آیا کاندیدای مناسبی برای درمان دندانپزشکی زیبایی هستم؟

کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر حاکم زاده می‌تواند شرایط فردی شما را بررسی کند و تعیین کند که آیا شما کاندید مناسبی برای درمان زیبایی دندان هستید یا خیر. نامزدهای مناسب به طور کلی:

 • از سلامتی دهان و دندان برخوردار هستند
 • از سلامت جسمانی خوبی برخوردار هستند
 • می خواهند ظاهر خود را بهبود بخشند
 • انتظارات واقع بینانه دارند

این فقط یک لیست جزئی است و مناسب بودن شما به موقعیت فردی شما بستگی دارد. دندانپزشکان کلینیک ما در تهران در تعیین اینکه کدام درمان برای شما مناسب است تا به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان کمک کنند، متخصص هستند.

سوالات متداول درباره دندانپزشکی زیبایی

این مطلب را برای دوستانتان ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پنج =

تماس تلفنی و دریافت نوبت