درباره دکتر سیده مریم حاکم زاده

در سال 2008 (1387) به عنوان اولین گروه ، فراگیری دانش لیزر در دندانپزشکی را به صورت آکادمیک ، در دانشگاه آخن آلمان ، معتبرترین مرکز آموزش لیزر در اروپا و تحت نظر پروفسور Gutknecht رئیس انجمن جهانی لیزر آغاز نمودند .
ایشان پس از گذراندن دوره دو ساله آموزش با درجه A مدرک mastership تحت عنوان دانشجوی نمونه فارغ التحصیل شدند ، و از همان سال شروع به درمان های تخصصی لیزر در مطب شخصی خود نمودند .

هم اکنون دکتر حاکم زاده عضو انجمن جهانی لیزر در دندانپزشکی و عضو افتخاری دانشگاه British Institute of Laser Dentistry انگلستان می باشند .از زمانیکه دوره های تخصصی لیزر در دندانپزشکی دانشگاه آخن برگزار گردیده است سیزده سال می گذرد.دکتر سیده مریم حاکم زاده ،فارغ التحصیل این رشته تخصصی از دانشگاه آخن آلمان می باشد و در حال حاضر عضو آکادمی جهانی لیزر در دندانپزشکی می باشد.
لطفا جهت آشنایی بیشتر با این مرکز دانشگاهی مطالب زیر را مطالعه فرمایید :

مرکز لیزر در دندانپزشکی دانشگاه آخن آلمان :
دانشگاه RWTH :
بیمارستان دانشگاه آخن :
بیمارستان دانشگاه آخن یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور می باشد که هم اکنون حدود 60 پروفسور، 830 نفر محقق و بیش از 4300 کارمند غیر علمی در 34 کلینیک و 23 انستیتوی آن مشغول به کار می باشند. هر ساله بیش از 4500 بیمار بستری و 210000 بیمار سرپایی مورد درمان قرار می گیرند و حدود 2500 دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی پذیرش می گیرند. مدرک دانشگاه :
مدرک M.Sc. دوره " لیزر در دندانپزشکی " این دانشگاه اولین و تنها مدرک تایید شده در جهان است که در تمامی کشور های عضو اتحادیه اروپا و کشورهای تحت پیمان واشنگتن (آمریکا، استرالیا، ژاپن و ...) به عنوان یک مدرک آکادمیک مورد تایید می باشد. همچنین فارغ التحصیلان این دانشگاه مدرک EMDOLA ( European M.Sc. in Oral Laser Application – تخصص لیزر در کاربردهای لیزر در دهان) اتحادیه اروپا را نیز دریافت خواهند کرد.